QA Automation Engineer

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZapisz na konciePrześlij znajomemuUdostępnijZgłoś ofertę
QA Automation Engineer , praca Kraków, Małopolskie Polska

Od 2005 roku tworzymy rzeczywistość outsourcingu IT. Dołącz do naszego zespołu!
Więcej na www.infolet.pl

opis opis opis opis

Nr ref. (67/46)

Kraków (małopolskie)

Opis Stanowiska

Dla krakowskiego software house'u poszukujemy QA Automation Engineera, który dołączy do zespołu tworzącego nowoczesne oprogramowanie dla zagranicznych klientów (ze Skandynawii, Niemiec, Szwajcarii oraz innych krajów). Do Twoich obowiązków należeć będzie tworzenie testów automatycznych do aplikacji opartych o Angular / React, tworzenie testów API, tworzenie testów automatycznych do aplikacji mobilnych. Oferujemy pracę z nowoczesnym stosem technologicznym, w firmie, gdzie każdy jest prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie, a w biurze panuje luźna atmosfera. Więcej informacji udzieli Marcin Smok: marcin.smok@infolet.pl

Oferta

  • Współpraca w oparciu o umowę B2B (6 000 - 12 000 zł),
  • Benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • Praca z nowymi technologiami,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Wspólne śniadania, Dzień Pizzy i wyjścia integracyjne,

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pisaniu testów automatycznych.
  • Doświadczenie w testach end2end oraz akceptacyjnych.
  • Znajomość co najmniej jednego z języków programowania (JavaScript /Java)
  • Samodzielność i dbałość o szczegóły.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy jako programista.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135).”