Przedstawiciel handlowy na ter...

Przedstawiciel handlowy na terenie Niemiec

Obowiązki:

  • aktywna sprzedaż produktów na wyznaczonym terenie
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • doradztwo techniczne dotyczące dostępnego asortymentu
  • analiza potencjału regionu w zakresie potrzeb klientów

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne
  • predyspozycje handlowe oraz zaangażowanie i samodyscyplina w codziennym działaniu
  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów z branży przemysłowej
  • prawo jazdy kat. B.
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • wysokiej jakości produkty z wyłącznością producenta
  • materiały promocyjne
  • motywujący system wynagradzania i jasne zasady współpracy
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • wsparcie doświadczonych managerów oraz szkolenia
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres korespondencyjny:

+48 601 191 222

jkulanin@elkomoutsourcing.eu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochornie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)