Przedstawiciel Handlowy ds. sp...

Agencja zatrudnienia
nr licencji 3260

Find your own at
devire.pl

Miejsce pracy:
małopolskie

Nr referencyjny:
PL35054

Devire

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży paliw

 Twoja przyszła Firma

Naszym Klientem międzynarodowa firmy z branży petrochemicznej zlokalizowana na terenie woj. małopolskiego. W zawiązku z rozwojem struktur handlowych firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży paliw.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie partnerów handlowych oraz budowanie trwałych relacji handlowych na terenie woj. małopolskiego
  • Ustalanie oraz negocjowanie warunków umów
  • Kompleksowa koordynacja procesu sprzedaży
  • Współpraca z działami firmy w celu maksymalizacji zadowolenia Klienta

Nasz klient oferuje:

  • Stanowisko w dynamicznym międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy oraz rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość budowania ścieżki kariery w strukturach firmy

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne,
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na ww. stanowisku lub o zbliżonym zakresie obowiązków stanowisku w firmie z branży technicznej/retail/w sektorze B2B,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (poziom B1),
  • Umiejętność budowania silnych relacji z Klientami
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.