Przedstawiciel Apteczny - Gnie...

Polpharma jest liderem rynku farmaceutycznego w Polsce i największym polskim producentem leków. Należymy do grona 20 największych firm generycznych na świecie. Zatrudniamy ponad 7000 osób w Polsce i na rynkach zagranicznych. Posiadamy 7 zakładów produkcyjnych w Polsce, Rosji oraz Kazachstanie oraz 7 ośrodków badań i rozwoju. Portfolio Grupy Polpharma obejmuje około 600 produktów, a kolejnych 200 znajduje się w fazie rozwoju. Rozwijamy się również w obszarze leków biologicznych, które są przyszłością współczesnej farmakoterapii.

Przedstawiciel Apteczny

MIEJSCE PRACY: Gniezno

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za promowanie kluczowych produktów z portfolio oraz reprezentowanie firmy na powierzonym terenie

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela aptecznego lub medycznego
  • Znajomość rynku aptecznego
  • Wyższe wykształcenie
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • Kreatywność oraz silna motywacji do pracy
  • Przedsiębiorczość, entuzjazm i zapał do pracy
  • Prawa jazdy kat. B
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera

OFERUJEMY:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy)
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatne centrum medyczne, ubezpieczenie grupowe na życie, karta multisport)