Projektant instalacji elektryc...

Dla naszego klienta dużej firmy oferującej usługi konsultingowe oraz kompleksową obsługę projektów inżynieryjnych inwestycji budowlanych, w związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy Projektanta instalacji elektrycznych:

Projektant instalacji elektrycznych

Miejsce pracy:  Katowice

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie instalacji elektrycznych (m.in. linie 110kV, stacje 110/SN)
  • Nadzór nad realizacją projektów
  • Koordynowanie zagadnień formalno-prawnych powierzonych projektów
  • Kontakty z kontrahentami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu i kosztorysowaniu sieci energetycznych instalacji elektrycznych mile widziane
  • Znajomość programu AutoCAD oraz programów wspomagających projektowanie w środowisku AutoCAD
  • Znajomość PLS-CADD mile widziana
  • Uprawnienia do projektowania
  • Umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o stałą umowę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroki wachlarz świadczeń dla pracowników