Projektant Programista JAVA

Numer referencyjny: PPJ/04/17

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA

Jesteśmy międzynarodową firmą z siedzibą we Wrocławiu i jednocześnie liderem na rynku wierzytelności w Polsce i Rumunii. W swoich strukturach posiadamy dynamicznie rozwijające się zespoły, które tworzą niepowtarzalną atmosferę w pracy. Nasz obszar IT liczy ponad 150 osób i składa się ze specjalistów z różnych dziedzin informatyki i telekomunikacji.

Dla zwiększenia komfortu zapewniamy indywidualne dopasowanie godzin pracy oraz  dofinansowujemy zajęcia sportowe w ramach karnetu BENEFIT.

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia i umowę o pracę. Zapewniamy możliwość uzyskania opieki medycznej oraz ubezpieczenia w ramach preferencyjnych warunków.

Osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • projektowanie, rozwój i utrzymanie rozwiązań informatycznych
  • realizowanie projektów metodą AGILE
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej
  • kontakt z klientem wewnętrznym w międzynarodowym środowisku

WYMAGAMY

  • wykształcenia wyższego
  • umiejętności programowania w języku JAVA
  • znajomości spring-boot, Hibernate
  • znajomości środowisk eclipse, IntelliJ
  • znajomości podstaw programowania w języku PL/SQL
  • nastawienia na zrozumie biznesowe tworzonych rozwiązań
  • chęci rozwoju zawodowego i doskonalenia własnych umiejętności
  • odpowiedzialnego podejścia do pracy i swoich obowiązków
  • zaangażowania, elastyczność i optymizmu ;)
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

MILE WIDZIANE:

  • znajomość zagadnień Apache Camel, Apache ActiveMQ
  • doświadczenie w budowaniu portali webowych
  • znajomość języka JavaScript oraz frameworka AngularJS
  • znajomośc preprocesorów CSS (less/sass)
  • znajmość wzroców projektowych
  • znajomość bower, npm, grunt, gulp
  • znajomość narzędzi GIT, Jenkins

ZAPEWNIAMY

  • atrakcyjną pracę pełną wyzwań i nowych projektów
  • możliwość ciągłego rozwoju i realizacji ambicji zawodowych
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
  • ruchome godziny pracy