Project Manager/Consultant

MP_LogoMP_claim
main img

Job details

Reference: 27357/001_1514991396
Location: Warszawa, Mazowieckie Polska
Contract Type: W pełnym wymiarze godzin, Praca stała

About Michael Page

Michael Page is one of the world’s leading professional recruitment consultancies, specialising in the placement of candidates in permanent and temporary positions.
More

Follow us on:

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy świadczącej usługi doradcze poszukujemy ambitnej, samodzielnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Project Manager/Consultant w zespole odpowiedzialnym za projekty zakupowe.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja skupiająca kilka jednostek z zakresu doradztwa strategicznego. Zapewnia ona najwyższe standardy pracy, możliwość rozwoju oraz nowoczesne biuro w samym centrum Warszawy.

Opis stanowiska
  • samodzielne prowadzenie projektów związanych z rozwojem strategii zakupowej
  • wdrażanie optymalnych rozwiązań w obszarze zarządzania zakupami (poprawa efektywności, redukcja kosztów, itp.)
  • kompleksowe zarządzanie projektami, w tym zarządzanie zespołem projektowym
  • wdrażanie systemów informatycznych wspierających procesy zakupowe
  • rozwój biznesu poprzez utrzymywanie kontaktu z kontrahentami oraz pozyskiwanie nowych projektów komercyjnych

Profil kandydata
  • min 5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania projektami
  • znajomość obszaru zakupów pozwalającej na opracowanie strategii optymalizacji i redukcji kosztów, szczególnie w obszarze zakupów strategicznych
  • znajomość narzędzi informatycznych wspierających procesy zakupowe
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie i samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • wysokie zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
  • pracę w międzynarodowej firmie zapewniającą wyzwania
  • stabilne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
  • niezbędne narzędzia pracy