|

Otrzymuj e-mailem oferty pracy podobne do:

Pracownik sklepu - praca od za...

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZgłoś ofertęZapisz na koncieZapisz na konciePrześlij znajomemuPrześlij znajomemuPraca w firmie FALLWORK SP Z O.O.Praca w firmie FALLWORK SP Z O.O.  Udostępnij Udostępnij

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik sklepu - praca od zaraz

Pracownik sklepu
lokalizacja: ul. MALWOWA LUB GRONOWA

Poszukujemy osób do pracy, które będą zajmowały się pracą na stanowisku sprzedawcy, a do jego obowiązków należeć będzie: 
- obsługa kasy dotykowej 
- obsługa skanera kodów
- praca dorywcza, bądź stała w zależności od dyspozycyjności

Od kandydata oczekujemy:
- dyspozycyjności do pracy od zaraz
- aktualnej ks. sanepid 

Oferujemy z naszej strony:
- umowa zlecenie
- stawka 17, 00 zł brutto ! 
- wypłata tygodniowa, raz w tygodniu, bądź miesięczna 
- dodatkowa praca, bądź na stałe. 
- pracę od zaraz
- szkolenie z zakresu obsługi klienta

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu bezpośrednio za pośrednictwem portalu l

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa APT nr 6321 W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".Jest to oferta pracy stałej.

fallwork

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.


fallwork

fallwork

Copyright monsterpolska.pl - praca, oferty pracy, baza CV

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZgłoś ofertęZapisz na koncieZapisz na konciePrześlij znajomemuPrześlij znajomemuPraca w firmie FALLWORK SP Z O.O.Praca w firmie FALLWORK SP Z O.O.  Udostępnij Udostępnij

APLIKUJĘ