Pracownik produkcji - pakowani...

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZgłoś ofertęZapisz na koncieZapisz na konciePrześlij znajomemuPrześlij znajomemuPraca w firmie Randstad Sp. z o.o.Praca w firmie Randstad Sp. z o.o.  Udostępnij Udostępnij

Pracownik produkcji - pakowanie ciastek

Nr ref.: /311/04/2018/EI/14699
Wymiar etatu: W pełnym wymiarze godzin, Praca tymczasowa
Rodzaj pracy: W pełnym wymiarze godzin, Praca tymczasowa
Miejsce pracy: Łódź 90-002, Łódzkie Polska

Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli szlifować Ci język angielski i rozwijać się zawodowo? Chcesz zwiedzić inny kraj?

Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Holandii!

Czekamy na Ciebie z super ofertą.

oferujemy

- legalną i stabilną pracę w Holandii
- wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu
- pomoc w relokacji do Holandii
- wynagrodzenie 10,35 euro brutto/ godzina
- zakwaterowanie od 87,50 euro tydzień/osoba
- ubezpieczenie od 19,40 euro tydzień/osoba
- możliwość wyjazdu w grupach oraz w parach
- opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu

zadania

Proste prace produkcyjne

- pakowanie produktów
- załadunek/rozładunek towaru
- kontrola jakości produktów

oczekujemy

- dyspozycyjności do wyjazdu za granicę na min 3 miesiące
- motywacji do pracy
- samodzielności
- komunikatywnej znajomości j. angielskiego
- prawa jazdy kat. B (mile widziane)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

randstad