Pracownik obsługi lotniska

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZgłoś ofertęZapisz na koncieZapisz na konciePrześlij znajomemuPrześlij znajomemuPraca w firmie Randstad Sp. z o.o.Praca w firmie Randstad Sp. z o.o.  Udostępnij Udostępnij

Nr ref.: /492/03/2018/MS/12833
Wymiar etatu: W pełnym wymiarze godzin, Praca tymczasowa
Rodzaj pracy: W pełnym wymiarze godzin, Praca tymczasowa
Miejsce pracy: Zamość 22-400, Lubelskie Polska

Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli Ci szlifować język? Chcesz zwiedzić inny kraj?
Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Niemiec!

oferujemy

- pracę za granicą za pośrednictwem największej agencji pracy w Niemczech: Randstad
Niemcy
- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
- wsparcie w relokacji i w formalnościach na miejscu
- możliwość wyjazdu w większej grupie i pracy wśród swoich
- możliwość nawiązania stałej współpracy bezpośrednio w firmie niemieckiej

zadania

- obsługa bagażu pasażerów lotu
- Przenoszenie bagażu do właściwych obszarów
- kontrola prawidłowego kursu bagaży
- załadunek i rozladunek samolotów
- czyszczenie samolotów

oczekujemy

- znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- chęci do wyjazdu zagranicę na min. kilka miesięcy
- gotowości do pracy fizycznej
- mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez formularz.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

randstad