|

Otrzymuj e-mailem oferty pracy podobne do:

Pracownik Biurowy - Departamen...

 
 
 

Agencja zatrudnienia
nr licencji 3260

Find your own at
devire.pl

Miejsce pracy:
Warszawa


Nr referencyjny:
DEPS05750

Devire

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.

Pracownik Biurowy - Departament Rachunkowości

Twoja przyszła Firma

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej oferującej Klientom usługi bankowości, leasingu i ubezpieczeń, poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika Biurowego do Departamentu Rachunkowości. Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się: - Nadzorem nad dokumentacją bankową i finansową - Prowadzeniem rejestru faktur - Ewidencją płatności - Wsparciem zespołu w bieżących zadaniach Nasz klient oferuje: - Atrakcyjne wynagrodzenie (3024zł/brutto miesięcznie) - Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych (8:00-16:00/9:00-17:00) - Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie - Dogodną lokalizację w centrum Warszawy (Śródmieście) - Szkolenia przygotowujące do pracy Poszukujemy osób które: - Są studentami Rachunkowości/Ekonomii/Finansów (studia magisterskie) - Znają pakiet MS Office - Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

 

APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Copyright monsterpolska.pl - praca, oferty pracy, baza CV

APLIKUJĘ