Piekarz/Ciastkarz

Stokson

Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jest produkcja pączków i donut’ów. Nieodzownym czynnikiem mającym wpływ na jakość wyrobu jest wyspecjalizowana i doświadczona załoga.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Piekary Śląskie, Śląskie Polska

Stokson
Opis stanowiska:
  • Praca przy produkcji wyrobów ciastkarskich,

  • Praca zmianowa (również nocna).

Wymagania
  • Wykształcenie zawodowe (piekarz, ciastkarz, cukiernik, kucharz),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży piekarniczej, ciastkarskiej, cukierniczej,

  • Gotowość do nawiązania dłuższej współpracy.

Oferujemy:
  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pakiet socjalny - bonus wakacyjny tzw. "wczasy pod gruszą",

  • System kafeteryjny - do wyboru m.in. karta multisport/ bilety do kina, koncert/ bony podarunkowe,

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Wysoki standard pracy,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Paczki świąteczne i urodzinowe.

piekarnia, praca piekarnia, praca piekarz, praca przy wypiekach, cukiernia, piekarnia, praca piekarnia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Stokson

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2015. POZ. 2135) prowadzonych przez STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy z siedzibą w Chorzowie.”