PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY rynki ...

Elkom Trade S.A. - firma o ugruntowanej pozycji w branży rozwiązań logistycznych
w związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży krajowej
poszukuje kandydata na stanowisko

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
rynki zagraniczne

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego/niemieckiego/hiszpańskiego/francuskiego (jednego z wymienionych)
  • predyspozycje handlowe oraz zaangażowanie i samodyscyplina w codziennym działaniu,
  • prawo jazdy kat. B – czynne
  • dyspozycyjność do częstych podróży służbowych jak również gotowość odbycia miesięcznego szkolenia w siedzibie firmy

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w sprzedaży produktów z branży przemysłowej,
  • doświadczenie w sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • determinacja
  • doświadczenie projektowe

Obowiązki:

  • aktywna sprzedaż
  • realizacja założonych planów sprzedaży,
  • budowa bazy kontrahentów oraz stały kontakt z obecnymi klientami
  • analiza potencjału regionu w zakresie potrzeb klientów,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku Elkom Trade S.A.

Oferujemy:

  • po okresie próbnym umowa o pracę na cały etat,
  • stałe wynagrodzenie wraz z wysokim systemem prowizyjnym,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop),
  • ścieżkę kariery w Dziale Handlowym oraz możliwości rozwoju,
  • materiały promocyjne wspomagające sprzedaż produktów z wyłącznością producenta,
  • początek współpracy ze wsparciem doświadczonych managerów oraz szkolenia branżowe,
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV i liście motywacyjnym na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę przechowywanie przekazanego dokumentu CV oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."