PRZEDSTAWICEL HANDLOWY

Elkom Trade S.A. - firma o ugruntowanej pozycji w branży rozwiązań logistycznych
w związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży krajowej
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Rekrutujemy na wszystkie regiony Polski

Obowiązki:

  • aktywna sprzedaż produktów na wyznaczonym terenie
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • doradztwo techniczne dotyczące dostępnego asortymentu
  • analiza potencjału regionu w zakresie potrzeb klientów
  • kreowanie pozytywnego wizerunku Elkom Trade S.A.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne
  • predyspozycje handlowe oraz zaangażowanie i samodyscyplina w codziennym działaniu
  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów z branży przemysłowej
  • prawo jazdy kat. B.
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:

  • wysokiej jakości produkty z wyłącznością producenta
  • materiały promocyjne
  • motywujący system wynagradzania i jasne zasady współpracy
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • wsparcie doświadczonych managerów oraz szkolenia
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV i liście motywacyjnym na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę przechowywanie przekazanego dokumentu CV oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."