Osoba Prowadząca Punkt Handlow...

Osoba Prowadząca Punkt Handlowy

Miejsce pracy: Kłobuck

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy
  • Odpowiedzialność za sprzedaż i funkcjonowanie punktu
  • Dbałość o gospodarkę towarową punktu – przyjmowanie dostaw, obsługa zwrotów, monitorowanie stanów magazynowych i terminów ważności towaru
  • Dbanie o odpowiednie prezentowanie towaru.

Wymagania:

  • Własna działalność gospodarcza bądź gotowość do jej założenia
  • Orientacja na osiąganie wyników i wysoka motywacja do pracy
  • Nastawienie na sukces oraz efektywną współpracę

W ramach współpracy oferujemy:

  • Stabilną współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej
  • Wyposażenie, asortyment oraz pokrycie kosztów utrzymania punktu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne zależne od osiąganych wyników
  • Szkolenie wprowadzające oraz szereg szkoleń w trakcie trwania współpracy
  • Wsparcie marketingowe
  • Opiekę regionalnych przedstawicieli firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV klikając przycisk:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."