Operator wózka bocznego wysoki...

Grupa Agencji Zatrudnienia  Personnel International działa na rynku pracy tymczasowej od 2001 roku, specjalizując się w profesjonalnych rozwiązaniach HR, rekrutacji i selekcji oraz transgranicznym przepływie pracowników i usług.

 Od 2004 roku wysyłamy nasz wykwalifikowany personel do obsługi dużych firm w Polsce, Niemczech, Francji i Szwajcarii. Obecnie współpracujemy z klientami w 50 centrach logistycznych(mapka poniżej), w których zatrudniamy ponad 2500 pracowników. Dzięki piętnastoletniemu doświadczeniu w branży magazynowej, wspieramy największe centra logistyczne w Polsce i na terenie Niemiec. Naszą ofertę w logistyce uzupełniają fachowcy w branżach technicznych.

Operator wózka bocznego wysokiego składowania- Retrak- Gliwice

Miejsca pracy:

  • Gliwice, Park Tulipan

Zakres obowiązków:

  • magazynowanie oraz uzupełnianie palet,
  • obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • praca w systemie zmianowym;

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku(warunek konieczny!),
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
  • dynamika pracy;

Oferujemy:

  • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • zasadnicze miesięczne wynagrodzenie 3000 brutto + premie uzależnione od efektów pracy(zarobki 3,5-4 tys. netto miesięcznie),
  • premię uznaniową dla najlepszych pracowników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą APLIKUJ na dole strony.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703