Ogólny pracownik centrum zabaw...

Ogólny pracownik centrum zabaw dla dzieci Anglia

(OFERTA NR 689)
OPIS

Praca w centrum zabaw dla dzieci jako pracownik ogólny. Pomoc w organizacji przyjęć dla dzieci.

Ramowy zakres obowiązków:
- Przyjmowanie zamówień, roznoszenie jedzenia i napojów po sali.
- Prace przy organizacji przyjęć dla dzieci, dekorowanie sali.
- Malowanie twarzy dzieci, przygotowywanie brokatowych tatuaży.
- Inne ogólne codzienne prace, między innymi: sprzątanie, odkurzanie, mycie toalet.
Praca na pełny etat, dyspozycyjność w weekendy.

WARUNKI

Stanowisko: Ogólny pracownik centrum zabaw dla dzieci
Kraj: Anglia, Wetherby
Nr oferty: 689
Długość kontraktu: Kontrakt długoterminowy (minimum 12 miesięcy)
Wynagrodzenie brutto: £7.80/h
Tygodniowy czas pracy: 40
Zakwaterowanie: Zapewnione przez pracodawcę, odliczane z pensji. (£55 tygodniowo)
Wyżywienie: We własnym zakresie.
Rozpoczęcie pracy: PRACA OD ZARAZ
Informacje dodatkowe: brak danych
WYMAGANIA

Doświadczenie zawodowe: Jakiekolwiek doświadczenie w obsłudze klientów w branży gastronomicznej.
Wykształcenie: Nie wymagane.
Język: Język angielski przynajmniej na poziomie komunikatywnym.
Wymagania dodatkowe: brak danych
Więcej ogłoszeń z kategorii HOTELARSTWO I GASTRONOMIA

Jeżeli jesteś zdecydowany na wyjazd do pracy wg. powyższej oferty,
posiadasz CV w języku angielskim, wypełnij aplikację do pracy.

(wypełnienie i przesłanie aplikacji równoznaczne jest z akceptacją

Regulaminu
Imperial w zakresie procedury zatrudnienia za granicą)
APLIKUJĘ PO ANGIELSKU

Pracodawca jest anglojęzyczny i akceptuje wyłącznie CV w j. ang.

Jeżeli nie posiadasz CV w języku angielskim, Imperial oferuje przygotowanie profesjonalnego CV, odpłatnie
(więcej informacji pod nr tel. 94 34 000 54).