OPERATOR SZLIFIEREK

top
Miejsce pracy: Stalowa Wola
OS/2018

Grupa Akcja Job

LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778
dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa szlifierek do szlifowania czół sprężyn
  • Obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych m.in. suwmiarka, kątownik
  • Obsługa szlifierki ręcznej prostej i kątowej

Czego oczekujemy:

  • Ukończonego kursu obsługi suwnic, dźwignic lub żurawi (bądź chęć jego ukończenia)
  • Umiejętności posługiwania się sprzętem pomiarowym m.in. suwmiarką
  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu zadań
  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze szlifierek

Oferujemy:

  • Umowę o Pracę Tymczasową (pełny etat)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • Wypłatę wynagrodzenia zawsze w terminie
  • Instruktaż szlifowania oraz wsparcie ze strony opiekuna
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę od poniedziałku do piątku po 8h dziennie w systemie 3 zmianowym
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."