Mechatronik - Elektryk samocho...

Mechatronik - Elektryk samochodowy

Znak: MT01

Branża
Kraj AT , Austria okolice Salzburga
Kod pocztowy 5020
Poziom doświadczenia Doświadczenie zawodowe
Wymogi językowe de

Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. (certyfikat nr 8562), poszukuje dla swojego austriackiego kontrahenta mechatroników samochodowych z średnio zaawansowaną znajomością języka niemieckiego.

Zadania:

  • Diagnoza i usuwanie usterek w pojazdach przy pomocy urządzeń diagnostycznych
  • Wykorzystywanie schematów elektrycznych podczas realizacji zadań
  • Czynności serwisowe i naprawcze przy Kraftomnibusach
  • Montaż wyposażenia dodatkowego
  • Wykrywanie usterek i naprawa systemów CAN-Bus

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe w kierunku mechatronik lub elektryk samochodowy
  • Doskonała znajomość i rozumienie systemów elektrycznych w pojazdach
  • Znajomość urządzeń diagnostycznych
  • Umiejętność logicznego i pewnego działania podczas wykrywania i usuwania usterek

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • austriacką umowa o pracę
  • dodatki świąteczne i urlopowe
  • pomoc w załatwieniu świadczeń sozialnych i urlopowych

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje na adres email opole@trummer.eu

Do każdej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Z góry dziękujemy za przesłane życiorysy oraz informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Nie udało się znaleźć odpowiedniego stanowiska, które odpowiadałoby Twoim umiejętnościom, preferencjom i oczekiwaniom?
Skorzystaj z możliwości aktywnego udostępnienia swojego profilu i wyślij nam swoją przekonującą aplikację spontaniczną.