Manager Aplikacji Mobilnych (A...

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - {{addedDescription-TRANSLATE-HEADER_SLOGAN}}

Dla amerykańskiej grupy mediowej o międzynarodowym zasięgu, istniejącej na rynku od ponad 40 lat, posiadającej sieć telewizji satelitarnych i kablowych, a także studia produkcji i dystrybucji filmowej, z główną siedzibą w Nowym Jorku oraz warszawskim oddziałem w ścisłym centrum, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Manager Aplikacji Mobilnych (Android)

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: 28540/05/2018

Deco

Obowiązki
Obowiązki:
  • Nadzorowanie projektów oraz kierowanie zespołem składającego się z około 6-ściu osób
  • Kontakt biznesowy z klientem
  • Budowanie i rozwijanie aplikacji mobilnych na platformie Android dla popularnych marek
  • Przekazywanie ścieżki zespołu swoim partnerom biznesowym, a także wsparcie w procesie rekrutacji przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu
Wymagania
Wymagania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z oprogramowaniem Android w Java'ie
  • Znajomość co najmniej jednego dodatkowego języka (C, C++, Python, Ruby, Scala itp.)
  • Doświadczenie na pozycji Team Leader'skiej
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2
Oferujemy
Oferujemy:
  • Stała współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu)
  • Start pracy w godzinach 9:30-10:30
  • Laptop + 2 monitory
  • Biurko z regulowaną wysokością (do pracy stojącej bądź siedzącej)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Pracę w zespole liczącym około 6 osób (open space)
  • Regularne imprezy integracyjne
  • Pracę przy międzynarodowych projektach