MANAGER SPRZEDAŻY Z JĘZYKIEM N...

ideahr

Idea HR Group Sp. z o ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Łączymy wieloletnie doświadczenie menedżerskie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi z praktyczną wiedzą oraz zrozumieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów.
Oferujemy naszym klientom praktyczne rozwiązania, nowatorskie podejście oraz współpracę opartą na zaufaniu, rzetelności i etyce biznesowej.

MANAGER SPRZEDAŻY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Firma
Lokalizacja
Nr ogłoszenia
Sektor
      Idea HR
Zielona Góra
1016/2017
Marketing i sprzedaż

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowść do wyjazdów służbowych
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za zarządzanie i rozwój sprzedaży na rynku zagranicznym
  • Współpraca ze stałymi klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych, raportów sprzedaży
  • Analiza rynku, działań konkurencji
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Firma:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Szkolenia merytoryczne
  • Dużą samodzielność działania
  • Autonomiczne stanowisko i pracę pełną wyzwań
  • Niezbędne narzędzia pracy

Administratorem danych osobowych jest Idea HR Group Sp. z o ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach administrowania procesami rekrutacji, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy i ich przedstawianiem, przechowywaniem i użytkowaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym jedynie na podstawie przepisów prawa. Istnieje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

ideahr