|

Otrzymuj e-mailem oferty pracy podobne do:

Młodszy Przedstawiciel do spra...

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZgłoś ofertęZapisz na koncieZapisz na konciePrześlij znajomemuPrześlij znajomemuPraca w firmie Citi HandlowyPraca w firmie Citi Handlowy  Udostępnij Udostępnij
Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Rozpoznajemy i rozwijamy talenty inwestując w zdolnych, gotowych na wyzwania ludzi. Śledzimy trendy i wspomagamy rozwój naszych pracowników z wykorzystaniem nowych technologii m.in. poprzez mobilny dostęp do portali wiedzy i innych zasobów online (np. z MIT czy Harvardu).

W Citi Handlowy jest tyle ścieżek kariery, ilu jest ludzi. Sam zdecydujesz, jak będzie wyglądała Twoja własna, a możliwości są niezliczone.
Młodszy Przedstawiciel do spraw Sprzedaży Produktów Bankowych
Miejsce pracy: Katowice, Śląskie Polska
ref-code: 18003853

Dołącz do najlepszych


Bez względu na to czy rozpoczynasz swoją karierę, czy masz już doświadczenie i myslisz o dalszym rozwoju, dołączając do Banku Handlowego w Warszawie S.A. (działającego pod marką Citi Handlowy) jako Przedstawiciel do Spraw Sprzedaży Produktów Bankowych uczynisz krok w kierunku rozwoju swej kariery w ekscytującej branży bankowości detalicznej.

Czym będziesz się zajmowałjakoPrzedstawiciel ds. Sprzedaży Produktów Bankowych

Twoim zadaniem będzie nawiązywanie kontaktów umożliwiających Ci sprzedaż i promowanie produktów finansowych Citi Handlowy. Żeby to osiągnąć będziesz musiał wykazać się pełnym zaangażowaniem, samodzielnością i chęcią rozwijania swych umiejętności pod okiem ekspertów. Będziesz także uczestniczył w branżowych targach i konferencjach w naszym regionie. W dordze do sukcesu pomoże Ci z pewnością umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi oraz pozytywne nastawienie do pracy.

Co otrzymasz w zamian

Pomożemy Ci wkroczyć na dorgę rozwoju i nauki. Bogaty pakiet szkoleń i realne możliwości rozwoju zaprojektowane by pomóc Ci Uwolnić Twój Potencjał. Chcemy byś świetnie się czuł w naszym towarzystwie, w tym celu zapewniamy fantastyczną atmosferę w profesjonalnym i dynamicznym zespole sprzedażowym. A po pracy? Bogaty pakiet socjalny a w nim m.in. karta multisport, Pracowniczy Program Emerytalny w całości finansowany przez pracodawcę, Pakiet Swiadczeń Pozapłacowych, opieka medyczna jak i ubezpieczenia na życie. Jak widzisz myślimy o wszystkim.

Czego oczekujemy od idealnego kandydata

Chcesz pracować w jednej z najbardziej przestiżowych instytucji finansowych na świecie. Lubisz ludzi, uwielbiasz z nimi rozmawiać i chcesz na tym oprzeć swą karierę. Zależy Ci na elastycznym czasie pracy. Jesteś kreatywny i wiesz, że kluczem do sukcesu jest wysoka motywacja i gotowość do nauki od najlepszych.

 

Dołącz do naszego zespołu i Uwolnij Swój Potencjał 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Znaki Citi oraz Citi Handlowy stanowią zarejestrowane znaki towarowe Citigroup Inc., używane na podstawie licencji.
Spółce Citigroup Inc. oraz jej spółkom zależnym przysługują również prawa do niektórych innych znaków towarowych tu użytych.

www.citihandlowy.pl
Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Obserwuj firmęObserwujesz firmęZgłoś ofertęZapisz na koncieZapisz na konciePrześlij znajomemuPrześlij znajomemuPraca w firmie Citi HandlowyPraca w firmie Citi Handlowy  Udostępnij Udostępnij

APLIKUJĘ