Młodszy Księgowy / Księgowy (O...

G-Force

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Młodszy Księgowy / Księgowy (O2C/P2P/R2R) z językiem angielskim

Miasto: Łódź
ACC/ŁDZ/ENG

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za procesy księgowe w dziale należności (O2C) lub zobowiązań (P2P) lub księgi głównej (R2R)
  • Kontrola poprawności transakcji finansowych
  • Przygotowywanie raportów finansowych
  • Dbałość o najwyższą jakość procesów biznesowych
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Doświadczenie w pracy w obszarze księgowości / studia kierunkowe
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomość pakietu MS Office

Nasz Klient oferuje:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych