Młodszy Księgowy (AP) z języki...

G-Force

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Młodszy Księgowy (AP) z językiem angielskim i francuskim

Miasto: Warszawa
ACC/FR/2017

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za procesy księgowe (obszar AP)
  • Współpraca z Klientami w języku francuskim
  • Tworzenie raportów
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka francuskiego (od poziomu B2)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie w obszarze finansów/księgowości/obsługi klienta będzie dodatkowym atutem
  • Chęć rozwoju w obszarze finansowym
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomość pakietu MS Office

Nasz Klient oferuje:

  • Ciekawe możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne)
  • Przyjazną atmosferę pracy