MŁODSZY OPERATOR TECHNICZNY

polpharma
Jesteśmy największym polskim producentem leków i liderem rynku farmaceutycznego. Działamy na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej i zatrudniamy ponad 7000 osób w Polsce i za granicą. Portfolio grupy Polpharma obejmuje około 600 produktów, w tym leki ratujące życie.
Naszym motto jest hasło „Ludzie pomagają Ludziom”.

Starogard Gdański

OFERUJEMY:

polpharma Stałe
wynagrodzenie
polpharma Umowę
o pracę
polpharma Prywatną
opiekę medyczną
polpharma Szkolenia

polpharma Prezenty
świąteczne
polpharma Kartę
sportową
polpharma Dodatkowe
ubezpieczenie
polpharma Pakiet
relokacyjny

JAK PRACUJEMY I Z KIM PRACUJEMY:

polpharma

OPIS STANOWISKA:

  • realizacja zadań produkcyjnych związanych z eksploatacją urządzeń i maszyn (usuwanie usterek i awarii)
  • przeprowadzanie przezbrojeń urządzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w zakresie diagnostyki, działań prewencyjnych i remontów
  • utrzymanie w odpowiednim stanie technicznym maszyn i urządzeń
  • prowadzenie procesów technologicznych wytwarzania leków zgodnie z obowiązującymi przepisami

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe poparte doświadczeniem operatorskim lub średnie o profilu technicznym
  • samodzielność w zakresie obsługi operatorskiej urządzeń
  • umiejętności z zakresu budowy maszyn i obsługi technicznej urządzeń
  • znajomość oprogramowania komputerowego w zakresie MS Office
  • znajomość podstaw automatyki

polpharma