Linux administrator

Informacje pełne, sprawdzone, dostępne na czas, o każdej porze i w każdym miejscu – to nasze motto. Informacje pojawiające się nagle, rozchodzące się lotem błyskawicy i o nieograniczonym zasięgu – to nasza codzienność.

PRESS-SERVICE Monitoring Mediów to lider w dziedzinie kompleksowego monitoringu Internetu, social media, prasy, radia i telewizji. Świadczymy usługi dla największych koncernów, agencji PR, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Doświadczenie, wiedza, elastyczność i najwyższej jakości obsługa sprawiają, że wybierają nas najbardziej wymagający Klienci.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • utrzymanie oraz rozwój infrastruktury opartej o systemy Linux, kilkadziesiąt maszyn fizycznych, kilkaset maszyn zwirtualizowanych, DC/OS,
  • monitorowanie infrastruktury w oparciu o Zabbix,
  • współtworzenia koncepcji wdrażanych w organizacji zmian zgodnie z najlepszymi standardami i praktykami na rynku (DevOps, Cloud)
  • wykorzystanie narzędzi automatyzujących zarządzanie infrastrukturą (Ansible)

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • administracja systemów operacyjnych Linux (linia Redhat),
  • dbałość o wysoki standard i jakość wykonywanej pracy, otwartość na nowe rozwiązania,
  • komunikatywność w zespole

Możesz się sprawdzić w dodatkowych pracach administracyjnych:

  • konfiguracja urządzeń sieciowych (Cisco),
  • znajomość rozwiązań działających w oparciu o AWS / Azure,
  • środowisko VMWare,
  • Windows Server oraz Active directory,
  • sieć SAN oraz macierze dyskowe (EMC),
  • jeżeli konfiguracji nie da się "wyklikać" - korzystamy z Pythona lub Basha.

Oferujemy:

  • konwersacje w języku angielskim,
  • możliwość pracy zdalnej w wybrane dni tygodnia,
  • ruchomy czas pracy (rozpoczęcie pomiędzy 7:00-10:00 rano),
  • pracę w stabilnym i zgranym zespole w centrum Poznania (5 min od Ronda Kaponiera),
  • pracę u wieloletniego lidera w branży monitoringu i analizy mediów
  • umowę o pracę oraz atrakcyjny system wynagrodzenia
  • możliwość korzystania z ZFŚŚ, udziału w konkursach, akcjach i eventach firmowych

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)” Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. www.psmm.pl Administratorem danych jest PRESS-SERVICE Monitoring Mediów Sp. z o.o.. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów Sp. z o.o.. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów Sp. z o.o.