LIDER PROJEKTU

ideahr

Idea HR Group Sp. z o ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Łączymy wieloletnie doświadczenie menedżerskie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi z praktyczną wiedzą oraz zrozumieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów.
Oferujemy naszym klientom praktyczne rozwiązania, nowatorskie podejście oraz współpracę opartą na zaufaniu, rzetelności i etyce biznesowej.

Firma
Lokalizacja
Nr ogłoszenia
Sektor
      Idea HR
Żary
923/2017
Produkcja

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w branży automotive
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (zarządzanie projektem)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Excell)
  • Znajomość programów AutoCad, Solid Works, Catia
  • Mile widziane doświadczenie w obróbce metali
  • Sumienność, rzetelność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Opis stanowiska:

  • Organizacja i nadzór pracy zespołów projektowych
  • Przygotowanie oraz modyfikowanie projektów zgodnie ze standardami
  • Minimalizacja czynników niebezpiecznych
  • Optymalizacja kosztów produkcji
  • Nadzorowanie oraz tworzenie dokumentacji technicznej
  • Dbałość o terminowość zleceń
  • Współpraca z pozostałymi działami
  • Współpraca z klientem na poziomie projektowym
  • Zarządzanie budżetem na realizację celów projektowych

Firma:

  • Pracę w jednej z największych firm produkcyjnych w regionie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe + system premiowy
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość dofinansowania dojazdu do pracy

Administratorem danych osobowych jest Idea HR Group Sp. z o ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach administrowania procesami rekrutacji, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy i ich przedstawianiem, przechowywaniem i użytkowaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym jedynie na podstawie przepisów prawa. Istnieje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

ideahr