Kontroler FInanoswy Grupy Kapi...

MP_LogoMP_claim
main img
Kontroler FInanoswy Grupy Kapitałowej

Job details

Reference: 24685/001_1514540219
Location: Gdańsk, Pomorskie Polska
Contract Type: W pełnym wymiarze godzin, Praca stała

About Michael Page

Michael Page is one of the world’s leading professional recruitment consultancies, specialising in the placement of candidates in permanent and temporary positions.
More

Follow us on:

Osoba na tym stanowisku będzie w pełni odpowiedzialna za kontrolę finansów-księgową spółki i za raportowanie finansowe całej grupy spółek.

Odpowiedni kandydat będzie bezpośrednio współpracował z Prezesem oraz z Właścicielem grupy.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, dużej i rozpoznawalnej grupy kapitałowej z branży FMCG, z uwagi na rozwój poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego Grupy Kapitałowej do siedziby w Gdańsku.

Opis stanowiska
  • Kontrola i raportowanie cyklicznych sprawozdań finansowych grupy,
  • Kontrola przygotowanych deklaracji podatkowych,
  • Nadzór pracy działu księgowości,
  • Odpowiedzialność za zamknięcie miesiąca i raportowanie,
  • Przygotowanie zbiorczych raportów finansowych grupy,
  • Analiza i kontrola kosztowa spółek grupy i prowadzonych projektów,
  • Przygotowanie analiz inwestycyjnych dla nowych projektów w grupie,
  • Nadzór nad procesem planowanie finansowego w grupie spółek,
  • Współpraca z działem kontrolingu,
  • Wsparcie i rekomendacje decyzji biznesowych,
  • Współpraca z audytorami oraz instytucjami zewnętrznymi,

Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( Finanse/Księgowość/Ekonomia),
  • Minimum 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w audycie finansowym a następnie w branży FMCG,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w grupie kapitałowej,
  • Dobra znajomość zasad rachunkowości finansowej oraz UoR,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jako warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość systemu Excel jako warunek konieczny
  • Dobra dobra znajomość IFRS
  • Duża samodzielność oraz ponadprzeciętne zdolności interpersonalne,
  • Zaangażowanie i chęć wspierania procesu decyzyjnego, chęć do zaangażowania się w powierzone obowiązki i pracę,
  • Umiejętność pracy z ludźmi, otwartość oraz komunikatywność,
  • Biznesowe podejście, pro-aktywność, nieszablonowe i kreatywne myślenie,
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz charyzma,

Oferujemy

Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju, pracę z Zarządem w ugruntowanej spółce na rynku (lider w swoim sektorze), atrakcyjne zarobki - adekwatne do doświadczenia.