Kierownik Robót Telekomunikacy...

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego klienta, firmy działającej jako główny wykonawca w budownictwie infrastrukturalnym, poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierownik Robót Telekomunikacyjnych.

Kierownik Robót Telekomunikacyjnych

Suwałki

Nr. Ref.: KB/SW/24/04

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad realizacją robót telekomunikacyjnych,
  • Nadzór nad podwykonawcami,
  • Sporządzanie dokumentacji,
  • Rozliczanie robót telekomunikacyjnych z zamawiającym i podwykonawcami,

Wymagania:

  • Zrealizowanie co najmniej jednego zadania obejmującego budowę lub przebudowę drug i ulic,
  • Wykształcenie wyższe – kierunkowe,
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze w branży telekomunikacyjnej,
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę z ramienia Głównego Wykonawcy,
  • Umowę o pracę,

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: karol.kasprzyk@globetek.pl