Kierownik Projektu (m/k)

Wybierz Grupę EFL – nowoczesną instytucję finansową, będącą częścią międzynarodowej grupy Crédit Agricole.
W naszym zespole rozwiniesz kompetencje zawodowe, zdobędziesz ciekawe doświadczenie i nowych przyjaciół. Przekonasz się, że praca może być Twoją pasją!.

Aktualnie poszukujemy do Europejski Fundusz Leasingowy

Miejsce pracy:
Wrocław

Zadania i wyzwania na stanowisku:

  • Zarządzanie całością projektu począwszy od zdefiniowania założeń, poprzez zorganizowanie i poprowadzenie projektu, aż do przygotowania raportu podsumowującego
  • Koordynowanie pracy zespołu projektowego, w tym wytyczanie i delegowanie zadań, motywowanie i udzielanie wsparcia merytorycznego członkom zespołu
  • Raportowanie statusu prac projektowych
  • Przygotowanie oraz prowadzenie komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej w projekcie
  • Udział w realizacji projektu strategicznego Grupy EFL
  • Prowadzenie złożonego projektu o charakterze biznesowym i informatycznym we współpracy z wieloma partnerami zewnętrznymi w sposób zwinny

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 5 - letniego doświadczenia w prowadzeniu projektów, potwierdzonego certyfikatem ze znanych organizacji certyfikujących
  • Wyższego wykształcenia (preferowana specjalizacja ekonomiczna)
  • Doświadczenia w koordynacji prac zespołu projektowego
  • Wysokiego poziomu orientacji na rezultat i własny rozwój
  • Nastawienia na poszukiwanie nowych rozwiązań oraz otwartości na zmiany
  • Silnie rozwiniętych umiejętności współpracy i porozumiewania się
  • Znajomości pakietu MS Office oraz narzędzi typu MS Project i Jira
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemu SAP lub w migracji danych.
  • Znajomość zagadnień związanych z produktami leasingowymi i/lub bankowymi, czy ubezpieczeniowymi będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia – na czas trwania projektu- jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, w tym B2B ;
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego m.in: poprzez uczestnictwo w interdyscyplinarnych i prestiżowych projektach Firmy,
  • Pracę w środowisku pozwalającym na zachowanie work-life balance
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny,
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty pracowniczej na np. wynajem samochodu
  • Aktywności sportowe i prozdrowotne np.: Dzień bez Windy, Owocowe Czwartki, dofinansowanie do treningów sportowych ,udział w zawodach
  • Pracę w centrum Wrocławia (parking rowerowy)

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV za pomocą aplikacji on-line.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Do GRUPY EFL należą: Europejski Fundusz Leasingowy SA,
EFL FINANCE SA, Carefleet SA, EFL SERVICE SA, EUROFACTOR Polska SA.