Kierownik Oddziału

Do nowo powstających oddziałów firmy ELKOM TRADE S.A.
– międzynarodowego lidera w branży producentów i dostawców systemów logistyczno-magazynowych i wyrobów z drutu poszukujemy osoby do pracy na stanowiska:

Katowice

Obszar działania: woj. śląskie, woj. dolnośląskie, woj. opolskie

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w sprzedaży; dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży regałów wysokiego składowania oraz sprzedaży rozwiązań dla logistyki i magazynowania,
  • Umiejętność pracy na projektach,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Determinacja i skuteczność w realizacji wyznaczonych celów,
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność obsługi komputera i pracy na bazach danych,
  • Znajomość języka obcego – mile widziane,
  • Znajomość rysunku technicznego – mile widziane.

OBOWIĄZKI

  • Sprzedaż produktów z oferty ELKOM TRADE S.A.,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Realizacja strategii sprzedażowej firmy i założonych celów budżetowych,
  • Obsługa dokumentacji dotyczącej zamówień,
  • Współpraca z innymi działami w zakresie realizowanych zleceń oraz projektów,
  • Monitorowanie i analiza rynku.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • Możliwość rozwoju,
  • Wsparcie doświadczonej kadry w procesie wdrożenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV i liście motywacyjnym na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę przechowywanie przekazanego dokumentu CV oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."