Kierownik Magazynu - okolice P...

P2 Recruitment Sp. z o.o. już od 2002 roku efektywnie pomaga inżynierom, architektom i innym profesjonalistom w znalezieniu pracy w Polsce i na całym świecie.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego przedsiębiorstwa z długimi tradycjami, będącego wiodącym dostawcą specjalistycznych usług budowlanych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK MAGAZYNU
Lokalizacja: okolice Poznania

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie, koordynowanie i nadzór pracy magazynu i serwisu
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesów magazynowych
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu
  • Odpowiedzialność za właściwe składowanie towaru
  • Aktualizowanie stanu zapasów magazynowych
  • Dbałość o wysoki poziom bezpieczeństwa pracy w podległym obszarze, przestrzeganie procedur BHP
  • Zapewnienie optymalnego poziomu wydajności
  • Nadzorowanie procesu realizacji zamówień klientów

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – w zarządzaniu i organizacji pracy magazynu
  • Umiejętność zarządzania zespołem (pow. 20 osób)
  • Wykształcenie minimum średnie, wyższe - mile widziane (preferowane kierunki techniczne)
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność działania pod presją czasu
  • Sumienność, odpowiedzialność, uczciwość oraz asertywność
  • Znajomość obsługi komputera i środowiska Ms Office
  • Mile widziana znajomość programu Oracle
  • Prawo jazdy kat. B.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w zespole zróżnicowanym wiekowo
  • Szkolenia rozwojowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do pakietów sportowych

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@p2recruitment.com,">rekrutacja@p2recruitment.com, w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

P2 Recruitment Sp. z o.o. jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 5248.

Prosimy także o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJĘ.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn ia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich popraw iania.