|

Otrzymuj e-mailem oferty pracy podobne do:

Kierownik Magazynu i Logistyki...

 
 
 

P2 Recruitment Sp. z o.o. już od 2002 roku efektywnie pomaga inżynierom, architektom i innym profesjonalistom w znalezieniu pracy w Polsce i na całym świecie. 

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy cieszącej się od wielu lat uznaniem swoich pracowników i pozycją lidera w realizacji specjalistycznych projektów w branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
KIEROWNIK MAGAZYNU I LOGISTYKI
Lokalizacja: północna część województwa łódzkiego

Poszukujemy operatywnej osoby która podejmie się zadań z zakresu logistyki i administracji, obejmujących m.in. koordynację procesów magazynowych, nadzorowanie procesu realizacji zamówień, bieżącą kontrolę stanów magazynowych, zarządzanie pracą zespołu i szkolenie pracowników.

Wymagane jest kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników magazynu.

W zamian firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet socjalny.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres rekrutacja4@p2recruitment.com
P2 Recruitment Sp. z o.o. jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 5248.
Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJĘ.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn ia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich popraw iania.

Copyright monsterpolska.pl - praca, oferty pracy, baza CV

APLIKUJĘ