Kierownicy Kontraktu

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej.  Dla naszego Klienta działającego w branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Kontraktu.

Cała Polska

KK/CP/07/02

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie realizacji z zakresu budownictwa kubaturowego,
  • Organizacja budżetu budowy,

  • Terminowa realizacja i rozliczenie finansowe danej budowy,

  • koordynacja realizacji kontraktu,

  • Zarządzanie projektem w zgodzie z zatwierdzonym budżetem i harmonogramem,

  • Udział w procesie ofertowania,
  • Odpowiedzialność za realizację projektu w zgodzie z wymaganą przez zamawiającego jakością i zapisami w kontrakcie,

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu realizacji w budownictwie kubaturowym,

  • Wiedza na temat realizacji projektów, ofertowania oraz finansów budowy,

  • Wykształcenie wyższe budowlane,

  • 3 lat na stanowisku Kierownika Kontraktu/ Budowy,

  • Wiedza techniczna dotycząca materiałów i usług na rynku budowlany,

  • Umiejętność przeprowadzania analiz finansowych, ekonomicznych, statystycznych oraz problemów technicznych,

  • Praktyczna umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Uprawnienia budowlane,

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę z ramienia Głównego Wykonawcy,
  • Umowę o pracę,

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: karol.kasprzyk@globetek.pl