Kierownicy Budowy, Pomorze

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej.  Dla naszego Klienta poszukujemy Kierowników Budowy zajmujących się realizacjami kubaturowymi.

Kierownicy Budowy

Woj. pomorskie

KB/POM/16/03

Zakres obowiązków:

  • Realizacja budów w zgodzie z terminem, budżetem i zasadami BHP,
  • Realizacja budowy zgodnie z umową,
  • Przestrzeganie zgodności prowadzonych robót z: prawem budowlanym, dokumentacją techniczną, normami państwowymi, zasadami współczesnej wiedzy i sztuki budowlanej, zaleceniami inspektora nadzoru inwestorskiego oraz pracowników organów państwowego nadzoru budowlanego,
  • Nadzór i koordynacja prac budowlanych,
  • Tworzenie harmonogramów prac oraz koordynacja prac pomiędzy branżami i podwykonawcami,
  • Kontrola prawidłowości dokumentacji technicznej, kosztorysów, protokołów odbioru i rozliczeń,
  • Nadzór i odpowiedzialność za jakość robót,
  • Nadzór i kontrola nad realizacją budowy w zakresie technicznym,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane
  • Minimum 3 lata doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy,
  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP,
  • Dobra znajomości obsługi pakietu MS office, AutoCAD, programów kosztorysowych,
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę z ramienia Głównego Wykonawcy,
  • Umowę o pracę,

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: karol.kasprzyk@globetek.pl