|

Otrzymuj e-mailem oferty pracy podobne do:

Inżynier Rezydent – branża kol...

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZgłoś ofertęZapisz na koncieZapisz na konciePrześlij znajomemuPrześlij znajomemuPraca w firmie Smart-HRPraca w firmie Smart-HR  Udostępnij Udostępnij
smarthr

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy specjalizującej się w zarządzaniu realizacją projektów infrastrukturalnych, w związku z rozpoczęciem kolejnego projektu poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Rezydent – branża kolejowa
Tarnów, woj.małopolski

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wybrane prace inżynieryjne w projekcie obejmującym m.in. prace przy wdrażaniu ujednoliconego systemu sterowania ruchem kolejowym obejmujące zabudowę systemu ERTMS/ETCS na wyznaczonym odcinku linii E30.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Posiadania uprawnień budowlanych bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie sterowania ruchem kolejowym,
  • Posiadania minimum 5 lat doświadczenia (zdobytego ciągu w ostatnich 10 lat) w realizacji projektów kolejowych realizowanych w oparciu o warunki kontraktu FIDIC lub inne standardowe warunki kontraktowe, w tym 2 lat doświadczenia na stanowisku Inżyniera Projektu lub Inżyniera Rezydenta lub 5 lat na stanowisku Inspektora Nadzoru.

W tym lub oraz:

  • Posiadania minimum 7 lat doświadczenia (zdobytego ciągu w ostatnich 10 lat) w realizacji projektów liniowych kolejowych realizowanych w oparciu o warunki kontraktu FIDIC lub inne standardowe warunki kontraktowe, w tym co najmniej 4 lat doświadczenia na stanowisku Inżyniera Projektu lub Inżyniera Rezydenta lub co najmniej 7 lat na stanowisku Inspektora Nadzoru,
  • Posiadania minimum 12 miesięcy doświadczenia na stanowisku Inżyniera Projektu lub Inżyniera Rezydenta lub Dyrektora Kontraktu na co najmniej dwóch inwestycjach obejmujących nadzór nad liniową inwestycją kolejową o wartości co najmniej 30 mln PLN netto.

Pracodawca oferuje:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwości rozwoju umiejętności managerskich,
  • Pracę nad ambitnymi zadaniami,
  • Zakwaterowanie, umowę B2B lub inną w zależności od preferencji kandydata,
  • Pracę w pozytywnej atmosferze sprzyjającej rozwojowi zawodowemu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy
o przesłanie CV za pomocą:

APLIKUJ

smarthr

Smart HR

Posiadomy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901

www.smart-hr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.

Copyright monsterpolska.pl - praca, oferty pracy, baza CV

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZgłoś ofertęZapisz na koncieZapisz na konciePrześlij znajomemuPrześlij znajomemuPraca w firmie Smart-HRPraca w firmie Smart-HR  Udostępnij Udostępnij

APLIKUJĘ