HRK ICT dostarcza najwyższej jakości usługi w zakresie rekrutacji stałych oraz outsourcingu kompetencyjnego IT. Pracujemy na zlecenie firm informatycznych i telekomunikacyjnych oraz działów ICT w pozostałych sektorach gospodarki. Współpracujemy z doświadczonymi kandydatami o specjalistycznej wiedzy i umiejętnościach, którym doradzamy w wyborze dalszej ścieżki kariery oraz prezentujemy najciekawsze oferty z rynku pracy. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Naszym klientem jest globalny producent kompleksowych rozwiązań z zakresu wyposażenia data center. W związku z rozwojem Działu Sprzedaży poszukujemy kandydata, który dołaczy do zespołu na stanowisko Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży/Doradcy Handlowego.

IT Sales Support Specialist
województwo: mazowieckie

Przed Tobą następujące zadania:

  • Aktywne wsparcie Key Account Managerów w zakresie poszukiwania i identyfikacji potencjału sprzedaży rozwiązań IT do klientów z sektora przemysł/produkcja
  • Realizacja celów i założeń biznesowych związanych ze wsparciem sprzedaży
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy
  • Analiza rynku pod kątem nowych inwestycji w obszarze IT
  • Monitorowanie rynku konkurencji oraz prezentowanie pomysłów oraz udoskonaleń do wdrożenia na poziomie firmy

Zapraszamy do aplikowania kandydatów:

  • Z minimum 2 letnim doświadczeniem na stanowiskach związanych ze wsparciem sprzedaży, bezpośrednią sprzedażą rozwiązań IT lub aktywnym pozyskiwaniem klientów
  • Ze znajomością rynku rozwiązań IT (w szczególności rozwiązań z zakresu wyposażenia data center - szafy serwerowe, kliematyzacja systemowa, systemy rozdziału mocy)
  • Posiadających sukcesy we współpracy z klientami biznesowymi, szczególnie z sektora przemysł/produkcja
  • Nastawionych na rozwój oraz współpracę w zespole
  • Lubiących kontakt z klientem i posiadających doświadczenie w negocjacjach biznesowych
  • Posiadających wykształcenie wyższe
  • Znających język angielski lub niemiecki

Nasz klient oferuje:

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od poziomu dostarczonych leadów sprzedażowych oraz zaangażowania w powierzone działania
  • Pracę w zgranym zespole ekspertów
  • Szkolenia
  • Dodatkowe benefity
  • Realny wpływ na rozwój firmy oraz oferty produktowej

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.