HR Biznes Partner

Polpharma jest liderem rynku farmaceutycznego w Polsce i największym polskim producentem leków. Należymy do grona 20 największych firm generycznych na świecie. Zatrudniamy ponad 7000 osób w Polsce i na rynkach zagranicznych. Posiadamy 7 zakładów produkcyjnych w Polsce, Rosji oraz Kazachstanie oraz 7 ośrodków badań i rozwoju. Portfolio Grupy Polpharma obejmuje około 600 produktów, a kolejnych 200 znajduje się w fazie rozwoju. Rozwijamy się również w obszarze leków biologicznych, które są przyszłością współczesnej farmakoterapii.

MIEJSCE PRACY: Gdańsk

OPIS STANOWISKA:

  • Odpowiada za wsparcie pracowników i kadry menadżerskiej dedykowanych pionów w prowadzeniu, koordynacji oraz realizacji procesów i projektów HR
  • Inicjuje nowe rozwiązania w zakresie metod i narzędzi HR
  • Wspiera kierownictwo dedykowanych obszarów biznesowych w projektowaniu, budżetowaniu oraz zarządzaniu efektywnością struktur organizacyjnych oraz zmian personalnych
  • Odpowiada za prowadzenie procesów selekcji i rekrutacji
  • Zapewnia prawidłowe funkcjonowanie procesów zarządzania personelem, m.in.: oceny pracowniczej, stawiania celów, ścieżek karier, określania potencjału pracowników, planowania rozwoju, organizacji szkoleń i innych działań rozwojowych, prowadzenia konkursów wewnętrznych oraz  motywowania pracowników dedykowanych obszarów biznesowych zgodnie z przyjętą dla całej organizacji polityką personalną

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie
  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dużej organizacji
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska menadżerskie i specjalistyczne
  • Dobra znajomość prawa pracy
  • Dobra znajomość procesów i narzędzi wykorzystywanych w obszarze HRM
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point, Word)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w firmie z branży farmaceutycznej

OFERUJEMY:

  • Współtworzenie sukcesu nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy - laptop oraz telefon służbowy
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatne centrum medyczne, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków)