Global Buyer

MP_LogoMP_claim
main img

Job details

Reference: 27560/001_1515675294
Location: Katowice, Śląskie Polska
Contract Type: W pełnym wymiarze godzin, Praca stała

About Michael Page

Michael Page is one of the world’s leading professional recruitment consultancies, specialising in the placement of candidates in permanent and temporary positions.
More

Follow us on:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie projektów zakupowych w obszarze wybranej kategorii

Informacje o kliencie

Międzynarodowa organizacja osiągająca roczne przychody na poziomie 2,54 mld EUR, będąca jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Wspierając rozwój struktur korporacyjnych oraz dynamiczny wzrost organizacji, firma buduje globalny zespół zakupów strategicznych

Opis stanowiska
  • Samodzielne prowadzenie projektów zakupowych w obszarze wybranej kategorii
  • Sourcing dostawców w wybranych kategoriach zakupowych oraz optymalizacja panelu dostawców
  • Prowadzenie negocjacji cen i warunków współpracy z globalnymi dostawcami
  • Realizacja kompleksowych projektów polegających na optymalizacji procesu zakupowego w organizacji
  • Gromadzenie i analiza danych biznesowych
  • Budowanie i rozwijanie relacji z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Profil kandydata
  • Tytuł magistra w ramach kierunków Ekonomia, Finanse, Logistyka lub pokrewne
  • Minimum 2- 3 lata doświadczenia w obszarze zakupów strategicznych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych i zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku pracy, samodzielność, pro aktywność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)

Oferujemy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (premia roczna, prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny m.in karta sportowa, bilety do kina, vouchery)
  • Możliwość dynamicznej ścieżki rozwoju w firmie o globalnym zasięgu i kulturze pracy „start-upu"
  • Możliwość wpływu na kształtowanie globalnej strategii zakupowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Jasno określona ścieżka kariery