EHS Manager (M/F)

MP_LogoMP_claim
main img

Job details

Reference: 28674/001_1522755767
Location: Wrocław 50104, Dolnośląskie Polska
Contract Type: W pełnym wymiarze godzin, Praca stała

About Michael Page

Michael Page is one of the world’s leading professional recruitment consultancies, specialising in the placement of candidates in permanent and temporary positions.
More

Follow us on:

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej pod Wrocławiem szukamy EHS Managera, który będzie odpowiedzialny za nowo powstający zakład.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive.

Opis stanowiska

Odpowiedzialność za tworzenie strategii BHP zgodnej z obowiązującym stanem prawnym i wymaganiami firmy
Analizowanie stanu bezpieczeństwa pracy w zakładzie, proponowanie i wprowadzanie zmian mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracy
Zarządzanie zespołem BHP
Przeprowadzanie postępowania powypadkowego oraz nadzór nad dokumentacją z zakresu BHP
Prowadzenie audytów wewnętrznych z zakresu BHP oraz krzyżowo w innych zakładach grupy
Inicjowanie i realizacja projektów mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa wśród pracowników
Opiniowanie pod względem BHP modernizacji oraz inwestycji
Przeprowadzanie analiz i udział w ocenie ryzyka na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja
Tworzenie polityki środowiskowych związanych ze zmniejszeniem emisji, oraz energii
Współpraca z organami Państwowej Inspekcji Pracy i Państwowej Inspekcji Sanitarnej

Profil kandydata

Wykształcenia wyższego kierunkowego w zakresie BHP, Inżynierii/Ochrony Środowiska
Znajomości prawa pracy i aktualnych przepisów BHP
Minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej
Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności priorytetyzowania zadań
Dobrej współpracy w zespole

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Pakiet socjalny (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne),
Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,
Ciekawa praca w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym.