Contract to Billing (C2B) Acco...

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZgłoś ofertęZapisz na koncieZapisz na konciePrześlij znajomemuPrześlij znajomemuPraca w firmie Randstad Sp. z o.o.Praca w firmie Randstad Sp. z o.o.  Udostępnij Udostępnij

Contract to Billing (C2B) Accountant with German

Nr ref.: /453/03/2018/NW/14701
Wymiar etatu: W pełnym wymiarze godzin, Praca stała
Rodzaj pracy: W pełnym wymiarze godzin, Praca stała
Miejsce pracy: Warszawa 00-002, Mazowieckie Polska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży zarządzania nieruchomościami.

Mój klient międzynarodowa firma, poszukuję osób na stanowisko Contract to Billing Accountant, które oprócz doświadczenia w obszarze księgowości, płynnie porozumiewają się w języku niemieckim i angielskim.

oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie zlokalizowanej w centrum miasta
- Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
- Benefity pozapłacowe takie jak prywatna opieka medyczne, ubezpieczenie na życie
- Pracę w międzynarodowym, przyjaznym środowisku
- Nowoczesne i komfortowe biuro (z kantyną, biblioteką i strefą relaksu)

zadania

- Konfigurowanie informacji o umowach w systemie ERP.
- Utrzymywanie bazy danych klientów.
- Wydawanie not kredytowych.
- Przygotowywanie raportów na zamknięcie miesiąca
- Pomoc w uzgadnianiu rachunków związanych z C2B.
- Dostarczanie wystarczającej ilości informacji lokalnej społeczności
finansowej w odpowiednim czasie.
- Zapewnienie wdrożenia i przestrzegania korporacyjnych zasad i procedur oraz
wymagań SOX.

oczekujemy

- Płynne mówione i pisane w języku niemieckim oraz angielskim
- Znajomość zasad rachunkowości, doświadczenie w księgowaniu jest
dodatkowym atutem.
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Dobre umiejętności organizacyjne i metodyczne podejście do pracy.
- Mile widziana znajomość PeopleSoft lub innego pakietu ERP.
- Doświadczenie w Financial Financial Services Center

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

randstad