Commissioning Coordinator/ Koo...

Globetek jako firma skupia inżynierów z różnych branż zainteresowanych czasowymi projektami w energetyce, przemyśle i budownictwie poszukuje inżynierów zainteresowanych współpracą B2B na najbliższe pozyskane realizacje:

Commissioning Coordinator/ Koordynator Rozruchu

Miejsce: Budowa Bloków Energetycznych Południowa Polska

Wymagania i Obowiązki:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Koordynowanie prac firm rozruchowych podczas rozruchu mechanicznego instalacji bloku energetycznego
  • Doświadczenie w kierowaniu pracami rozruchowymi (mechanicznymi) i nadzorowaniu zespołu inżynierów na obiekcie
  • Mile widziane doświadczenie z obiegami wodno – parowymi lub instalacjami oczyszczania spalin
  • Odpowiedzialność za zapewnienie bezpieczeństwa podczas uruchomień
  • Dostarczanie i prowadzenie raportów postępu prac
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Współpracę B2B przy realizacji budowy bloków energetycznych
  • Stawkę godzinową w zależności od doświadczenia ( min. 160 h prac miesięcznie na obiekcie)
  • Kontrakt na czas trwania projektu ( od maja 2018 do połowy 2019 roku)

Osoba odpowiedzialna za kontrakty: Marek Śliwa

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV z uwzględnieniem zrealizowanych projektów na adres: marek.sliwa@globetek.pl

Gwarantujemy pełną poufność rozmów