|

Otrzymuj e-mailem oferty pracy podobne do:

Asystent Kierownika Sklepu

 
 
 

Grupa Inditex - właściciel marek ZARA, Bershka, Stradivarius, Pull and Bear, Oysho, Massimo Dutti, ZARA Home oraz Uterque, wyznaczających najnowsze trendy w modzie. Posiadamy ponad 6000 sklepów zlokalizowanych na ponad 80 rynkach. W związku z dynamiczną ekspansją w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent Kierownika Sklepu

Miejsce pracy: Toruń
Nr ref. AKS/Toruń

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie m.in. za organizację pracy sklepu, realizację planów sprzedażowych, zarządzanie podległym zespołem.

Poszukujemy pasjonatów mody, którzy:
  • posiadają minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • potrafią komunikować się w języku angielskim,
  • posiadają zdolności przywódcze, entuzjazm oraz wysokie standardy obsługi klienta.
Co oferujemy?
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • pracę w młodym, dynamicznym i pełnym pasji zespole,
  • rozwój zawodowy – 75% awansów wewnętrznych,
  • szeroko rozbudowany pakiet socjalny.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Aplikuj!

Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadesłanie aplikacji za pośrednictwem opcji "Aplikuj"Prosimy o dołączenie klauzuli: Niniejszym udzielam zgody na przekazanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do Zara Polska sp. z o.o., Oysho Polska sp. z o.o., Bershka Polska sp. z o.o., Pull & Bear Polska sp. z o.o., Stradivarius Polska sp. z o.o., Massimo Dutti Polska sp. z o.o., Zara Home Polska sp. z o.o mających swoje siedziby w Warszawie przy ulicy Mysiej 5 oraz do Industria de Diseño Textil, S.A. z siedzibà w Hiszpanii Avenida de la Diputación, Edificio Inditex, Arteixo 15142, A Coruña oraz do powiązanych z nią spółek ("Spółki"). Jednocześnie udzielam Spółkom zgody na przetwarzanie moich wyżej wymienionych danych osobowych, załączonych do niniejszego dokumentu dla celów związanych z ich procesem rekrutacji teraz i w przyszłości. Zostałem poinformowany o fakcie, iż nie mam obowiązku wyrażenia zgody na powyższe przetwarzanie moich danych osobowych oraz że mam prawo do dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Copyright monsterpolska.pl - praca, oferty pracy, baza CV

APLIKUJĘ