Administrator systemów

Agencja zatrudnienia
nr licencji 3260

Find your own at
devire.pl

Miejsce pracy:
Warszawa

Nr referencyjny:
DEKO06254

Devire

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Twoja przyszła Firma

Dla klienta z branży finansowej poszukujemy Administratora do rozwoju i utrzymania systemami własnymi Umiejętności: Niezbędne:

  • Administrowanie AD
  • Administrowanie Exchange
  • Administracja Windows Server
  • Administracja wirtualizacją Hyper-V
  • Microsoft PowerShell
  • Administrowanie Terminal Services
  • Administrowanie serwerami Skype for business

Wymagane:

  • Wiedza o systemach operacyjnych
  • Wiedza o sieci informatycznej
  • Wiedza w zakresie wykonywania backup-ów
  • Wiedza w zakresie PKI
  • Administracja wirtualizacją Vmware
  • Automatyzacja System Center SCCM
  • Administrowanie serwerami apl. IIS
  • Administrowanie oprogramowaniem MS Office
  • Administrowanie Office Sharepoint Services
  • Administrowanie serwerami PROXY (Bluecoat)
  • Administrowanie MS Certificate Services

Mile widziane:

  • Administrowanie systemami AV
  • Wiedza z zakresu BCP (RPO, RTO)
  • Wiedza o zasadzie budowy RDBMS
  • Wiedza o pamięciach masowych
  • Software defined storage
  • Software defined Network
  • Monitorowanie Nagios
  • Monitorowanie Foglight, Spotlight
  • Monitorowanie Quest Intrust
  • Administracja Linux
  • Automatyzacja Ansible
  • Chmura AWS
  • Chmura Azure
  • Chmura - inni dostawcy (np. Oracle, Google)
  • Administrowanie EMC DataDomain
  • Administrowanie EMC Networker

Zakres obowiązków oraz wymagane doświadczenie:

  • minimum 3 lata na stanowisku samodzielnym, przy utrzymaniu liczby systemów > 50
  • Współpraca z zespołami developerskimi (DevOps)
  • Przygotowywanie środowisk wytwórczych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów

  • Wykonywanie testów ciągłości działania (BCP)
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi
  • Monitorowanie funkcjonowania środowisk
  • Optymalizacja baz danych (silnik - parametry, SQL)
  • Tworzenie planów awaryjnych (BCP)
  • Hardening systemów operacyjnych
  • Konfigurowanie i nadzorowanie backup-ów

Zapewniamy:

  • Formę współpracy B2B,
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.
  • Możliwość z korzystania z prywatnej opieki medycznej i karnetu sportowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.