Administrator Systemów / DevOp...

Global Business Services Partners Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej (nr wpisu do KRAZ 9956). Specjalizujemy się w dziedzinie finansów i księgowości, administracji, HR oraz IT, stale wspierając naszych klientów w doborze personelu także w innych obszarach. Wyróżnia nas doskonała znajomość pomorskiego rynku pracy i bliskie relacje biznesowe z lokalnymi przedsiębiorcami, jak również z pomorskimi oddziałami międzynarodowych firm, co pozwala naszym konsultantom na szybkie dotarcie do właściwych kandydatów. Zobacz aktualne oferty pracy:

www.gbspartners.pl

Obecnie dla naszego Klienta - firmy działającej w branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator Systemów / DevOps

Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje główne zadania to:

  • Zarządzanie serwerami zlokalizowanymi na całym świecie
  • Konfiguracja serwerów i takich aplikacji jak np. nginx, haproxy, mysql
  • Testowanie i wdrażanie konfiguracji oprogramowania
  • Aktualizacja zabezpieczeń

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (Informatyka lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku DevOps/System Administrator
  • Dobra znajomość Python i Bash Shell
  • Doświadczenie w pracy z systemem operacyjnym Linux (Debian)
  • Znajomość menadżera konfiguracji serwerów Puppet i Networking concepts (L2/L3)
  • Proaktywna postawa zorientowana na rozwiązywanie problemów
  • Umiejętność pracy w zespole i chęć samodoskonalenia
  • Mile widziane: Znajomość Ansible, GitLab-CI, Jenkins, Docker, Kubernetes, ELK Stack, Nagios/Icinga2, Elasticsearch, RabbitMQ

Oferujemy:

  • pracę w swobodnej atmosferze, w zespole pasjonatów w swojej dziedzinie
  • Aktualizowany na bieżąco stos technologiczny
  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy oraz bonus za bieganie do pracy lub dojazdy rowerem
  • Budżet szkoleniowy oraz kursy językowe w siedzibie firmy
  • Darmowe śniadania, dofinansowanie do codziennych obiadów, świeże soki z owoców i warzyw każdego ranka oraz ciepłe i zimne napoje do wyboru
  • Program imprez okolicznościowych i integracyjnych
  • Zatrudnienie oparte o umowę o pracę lub kontrakt B2B