Administrator Systemów Bankowy...

credit agricole
credit agricole credit agricole credit agricole credit agricole credit agricole

DOŁĄCZ DO NAS I OBEJMIJ STANOWISKO:

Administrator Systemów Bankowych

Lokalizacja: dolnośląskie(Wrocław)

Nr ref.: ASB/11/WR
Miejsce: Wrocław
Jedn. org.: Departament Dostarczania Usług IT

twoja rolaNa tym stanowisku odpowiadasz za przetwarzanie danych w systemach informatycznych Banku oraz za monitorowanie i zapewnienie bezawaryjnej pracy tychże systemów oraz towarzyszących im aplikacji. Wdrażasz zmiany i nowe wersje oprogramowania. Pełnisz rolę II linii wsparcia dla HelpDesku i Hotline'u, zgłaszasz incydenty z awarii i przeprowadzasz wstępną analizę przyczyn zaistniałego błędu. Rozwiązujesz incydenty i problemy zgłaszane przez innych użytkowników.
Twoje zadania:
- przetwarzanie danych w systemach Banku wraz z tzw. zamknięciem dnia
- wdrożenia zmian i nowych wersji
- monitoring i utrzymanie w bezawaryjnym działaniu wszystkich systemów i aplikacji działających w Banku
- monitoring serwerów i baz danych
- zgłaszanie incydentów z nieprawidłowości w działaniu lub z awarii
- wstępną analizę i dostarczenie danych niezbędnych do usunięcia awarii lub problemu przez dalsze linie wsparcia lub dostawców oprogramowania oraz dbanie by niezbędne poprawki jak najszybciej zostały wdrożone
- rozwiązywanie incydentów jako II linia wsparcia dla Helpdesku i Hotline'u
- komunikację o zaistniałych problemach do innych działów IT i zainteresowanych właścicieli biznesowych
- rozwój monitoringu

twój zespólTwój Zespół składa się z 18 doświadczonych specjalistów IT, pracujących w systemie 24/7. Cenimy sobie wzajemną współpracę, wymianę wiedzy i pomoc. Jeżeli systemy informatyczne to Twoja pasja - zapraszamy Cię do dołączenia do nas.

twója doswiadczenie
To Ciebie poszukujemy, jeśli:
- jesteś gotowy do pracy w systemie 3-zmianowym
- interesujesz się szeroko pojętym IT i masz doświadczenie w tej dziedzinie
- znasz systemy Unixowe i Windows
- nie są Ci obce relacyjne bazy danych (Oracle, MySQL)
- posiadasz podstawową wiedzę zagadnień bankowości
- jesteś dokładny, sumienny i odpowiedzialny
- jesteś otwarty na zmiany, szukasz nowych rozwiązań i usprawnień
- potrafisz działać pod wpływem stresu i w sytuacjach kryzysowych
- potrafisz aktywnie słuchać i jasno komunikować się z innymi ludźmi

nasza oferta