Accounting Specialist (AR) wit...

G-Force

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Accounting Specialist (AR) with English

Miasto: Łódź
AR/ENG/LDZ

Zakres obowiązków:

  • Procesowanie i księgowanie transakcji
  • Weryfikowanie poprawności danych w systemie księgowym
  • Kontakt z klientami w przypadku brakujących lub niejasnych płatności
  • Monitoring terminowego regulowania należności
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w obszarze księgowości (AR)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne

Nasz Klient oferuje:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę w nowoczesnym biurze